Maru Mitlíková
(reklamné agentúry, digitálna reklama)

Maru Mitlíková študovala na Fakulte medzinárodných vzťahov a na Obchodnej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave. Pred nástupom do Triadu pôsobila krátko na prelome rokov 2008 až 2009 ako asistenka e-shopu v spoločnosti Lush Fresh Handmade Cosmetics a v rokoch 2009 až 2012 pôsobila najprv ako marketingová asistentka a neskôr ako marketingová manažérka vo vydavateľstve Verlag Dashöfer. V rokoch 2014, aj 2015 uspela v súťaži Young Lions, kde získala zlaté a bronzové ocenenie. V roku 2013 stála spolu s Tomášom Korosim a Zoltánom Mitlíkom pri zrode projektu prvej sociálnej siete pre zvieratá pod názvom PetBudde a v roku 2012 aj za projektom mobilnej webovej aplikácie Vianočník, ktorej cieľom bolo hodnotiť stánky na vianočných trhoch. V súčasnosti je na pozícii výkonný riaditeľky agentúry TRIAD Advertising. 

späť

Nálezy Arbitrážnej komisie RPR

Nálezom sa rozumie písomné vyhotovenie výsledku posúdenia reklamy Komisiou a odôvodnenie jej rozhodnutia.

Novinky

15.6.2021

Raňajky s reklamou ON-LINE: Prichádza doba zelená

    Milí priaznivci Raňajok s reklamou,   pozývame vás na ďalší zo série eventov...

11.6.2021

Asociácia stávkových spoločností novým členom Rady pre reklamu

BRATISLAVA. Do Rady pre reklamu, združenia podporujúceho etickú samoreguláciu v oblasti reklamy na Slovensku, bola ku dňu 10.6.2021...

Všetky novinky

Členovia rady pre reklamu

RPR združuje subjekty, ktoré aktívne vstupujú do procesu marketingovej komunikácie - asociácie zadávateľov reklamy, reklamné agentúry, média ale aj podnkateľské subjekty, využívajúce propagáciu formou reklamy.

Zoznam členov

Rada pre reklamu

Rada pre reklamu (RPR) je orgán etickej samoregulácie reklamy. Hlavným cieľom RPR je zabezpečovať a presadzovať, aby sa na území Slovenskej Republiky šírila čestná, slušná, decentná, legálna a pravdivá reklama.

Viac o Rade pre reklamu

Prihlásenie

Partneri

Nadace Open Society Fund Praha Norway Grants Mediálne.sk

RPR je členom

The European Advertising Standards Alliance

Rada pre reklamu je partnerom projektu „Systémová změna v diskriminačním zobrazování žen a mužů v reklamě“, ktorý podporila Nadace Open Society Fund Praha z programu „Dejme (že)nám šanci“, ktorý je financovaný z Norských fondov.